12 grudnia 2017

CHRISTMAS TIME: DIYHej, w dzisiejszym poście zaczynamy nowa świąteczna serie o której już wam wspominałam. Zaczynamy od DIY na prezent i krotkiej informacji jak możemy łatwo pomóc przed świętami. Każdy chyba ma problem z doborem idealnego prezentu dla drugiej osoby. Ja również. Jednak jestem zdania ze najważniejsze prezenty to te robione ręcznie, od serca. Doceniam je najbardziej. Dzisiaj pokaże wam jak prostym sposobem można wykonać ogrzewacz do rączek który ja wykonałam dla swojego chłopaka na mikołajki. Wiadomo, nadchodzi zima i każdemu przyda się taki gadżet. A po co kupować jak można zrobić :p W czasie całej serii świątecznej w tym poście na samym końcu będę dodawać linki do innych prezentów DIY. 
Potrzebne nam będzie:
 KAWAŁEK MATERIAŁU BĄDŹ STARY SWETEREK
NITKA
 IGŁA
NOŻYCZKI
RYŻ

Na początku składamy materiał (bądź starego sweterek) i wycinamy z niego kwadracik następnie rozkładamy i przecinamy na dwa równe kwadraty. 

Następnie bierzemy igłe i nitkę i szyjemy PO LEWEJ STRONIE zostawiajac mały otwór przez który przekładamy potem nasz ogrzewacz na prawa stronę a następnie wsypujemy tam ryż.
GOTOWE. Ogrzewacz przed wręczeniem wkładamy na 30 sekund do mikrofolowki i ciepło powinno utrzymywać się do 4godzin. Osoba obdarowana tym drobnym prezentem powinna nosić go w kieszeni w kurtce. 
POMAGAJCIE

Jak wiecie co roku organizowana jest akcja "podaruj misia", wystarczy kupić słodkiego pluszaka w rossmanie za 50 zł a pieniądze przekazywane są na dzieci.
Drugą darmową opcją jest pomóc dla piesków ze schroniska. Wystarczy pobrać aplikację "NAKARM PSA" i kliknąć nakarm przy wybranym piesku. 


LINKI DIY: 
*Tu pojawiać będą się linki do DIY*

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Copyright © 2018